Kdo je Honza?

Většinu profesního života funguji jako krizový manager a restrukturalizuji velké firmy v problémech. Mou silnou stránkou je klid a odolnost v jakékoli situaci. Celý život jsem se držel faktů, čísel a dat a snažil se o černobílé vidění v náročné situaci, abych se uměl rychle rozhodovat. Dnes, na prahu padesátky, mám svůj postoj obohacený o velmi silné spirituální zážitky, kdy mi bylo dopřáno vidět za oponu a pochopit koloběh světa bez jakéhokoli prostoru pro pochybnosti. A tahle zkušenost mi ještě mnohem více pomohla v ukotvení mé mentální stability a snažím se kombinací obou pohledů - toho postaveného na faktech a toho, který je nepřenosný, ale o to silnější - dávat strukturu a jednoduchou formu pravidlům a postupům, jak být nezlomný, jak zvládat těžké situace a jak jít vytrvale na cestě vzhůru a dopředu.

Aktuálně se věnuji rozvoji a světové expanzi společnosti Woltair, což je jeden z TOP25 českých startupů rychle mířících za hranice v oblasti zelené energie pro domácnosti. Předtím jsem pracoval s miliardáři z první české pětky a dělal pro ně zajímavé projekty, jako například ozdravení největšího zpracovatele masa a uzenin - Kostelecké uzeniny, prodej největšího e-commerce hráče MallGroup společnosti Allegro, ozdravení druhého největšího maďarského telco operátora Telenor pro PPF Petra Kellnera atd.

A je mi sice skoro padesát, ale miluju adrenalinové a rychlé sporty - downhill, snowboard, hory a díky báječnému synovi i cliff diving, takže o zábavu a úrazy je nonstop postaráno:)

A protože jsem zjistil, že napříč různými odvětvími fungují pro mentální odolnost a stabilitu vlastně stále stejná pravidla, která se nakonec dají velmi dobře aplikovat i v osobním životě, rozhodl jsem se své principy a přístupy sepsat do přehledné knihy a série tréningů a rozvojových plánů pod hlavičkou DÁLNICE DO BOHNIC, včetně publikace stejnojmenné knihy.

Snažím se tak lidem pomáhat obstát v těžkých výzvách a náročných situacích, aby byli úspěšnější a silnější. Věřím, že budu umět pomoci i Vám Honza Hanuš